Підсумки проведення Тижня безпеки життєдіяльності дітей

4 лист. 2016
Підсумки проведення Тижня безпеки життєдіяльності дітей

На виконання наказу№90 ОД від 31.10.2016р. поДНЗ№203 у дошкільному навчальному закладі в період з 31.10.2016р. по 04.11.2016 р. був проведений

„ Тиждень безпеки життєдіяльності дітей ”.

1.     Основною метою та завданням „ Тижня безпеки життєдіяльності дітей” були:

-         Удосконалення професійної майстерності педагогів;

-         Надання дітям елементарних знань про себе, навколишнє середовище, надзвичайні ситуації, безпеки життєдіяльності та формування навичок само – та взаємодопомоги, любові, поваги до дорослих і один до одного;

-         Формування у дітей навичок особистої гігієни та правил безпечної поведінки в оточуючому середовищі;

-         Відпрацювання питань щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, ліквідації їх наслідків та захисту дітей і персоналу.

2.     Для проведення „ Тижня безпеки життєдіяльності дітей  ” залучились педагогічний та допоміжний персонал закладу:

-         Були проведені з дітьми бесіди, заняття, дидактичні, сюжетно – рольові ігри, спортивна розвага „ Бережи себе ”;

-         Підготовлено матеріали на стенд про безпечну природу, правила дорожнього руху, предмети які оточують дітей;

-         Оформлено куточки БЖД для батьків у групах, проведені батьківські збори у всіх вікових групах.

3.     Протягом тижня з дітьми були проведені такі тематичні дні:

31.10.2016р. Дитина і природа

01.11.2016р. Дитина і вулиця

02.11.2016р. Дитина і побут

03.11.2016р.  Дитина серед людей

04.11.2016р. Здоров’я дитини

Вихователі створювали ігрові ситуації, діти гралися  в рухливі, дидактичні ігри „ Пожежники ”,  „ Автомобілі ”,                            «Швидка допомога ”, „ Свої – чужі ”, дітей вчили безпечної поведінки на вулиці,вдома,на природі тощо.

4.     Колектив  педагогів разом з батьками надав дітям елементарні знання про природні явища, предмети безпечні та небезпечні, про здоров’я , яке треба берегти.

5.    Визнати що „ Тиждень безпеки життєдіяльності дітей ” проведено на належному рівні.

6.Відзначити на оперативній нараді працівників, які приймали участь у проведенні „ Тижня безпеки життєдіяльності дітей ”.

7.     Вихователю – методисту, відповідальному за організацію роботи з безпеки життєдіяльності в ДНЗ , постійно вживати заходів щодо забезпечення нешкідливих  і безпечних умов навчально-виховного процесу в ДНЗ.