01.10.2018 року

у дошкільному закладі відбудеться інтерактивна гра-розвага для дітей середнього та старшого дошкільного віку «Увага! Діти на дорозі!» з працівниками поліції Шевченківського районного відділу поліції.Діти з задоволенням грали в інтерактивні ігри з дорожними знаками, сиділи поряд з поліцейським у патрульній машині, подавали сигнали, розмовляли по рації, фотографувалися біля патрульної машини.

26 вересня в дошкільному закладі відбулася

благодійна виставка - продаж робіт батьків та дітей.

Батьки виготовили поробки з природного матеріалу, сюжетні картини з кольорового піску, зв'язали серветки та дитячі іграшки, пошили дитячі сумочки, заколки, віночки.

26.09.2018 році у дошкільному навчальному закладі відбувся

"Осінній Ярмарок" за участі казкових та гумористичних персонажів

українських народних казок

03.09.2018 року в ДНЗ розпочався новий навчально-виховний рік "Моя Україна - мояБатьківщина". Вихователі провели з дітьми заняття, ігри-розваги, бесіди, музично-спортивну розвагу. Настрій у дітей був бадьорий, задоволений.