Лiчильник вiдвiдувань

Навчальний процес

В 2017-2018 роках освітня діяльність педагогів КЗО "ДНЗ №203" ДМР спрямована на виконання Базового компонента дошкільної освіти, Конвенції ООН про права дитини, законів України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", "Про захист дитинства", "Охорону життя та безпеки життєдіяльності дітей" .

Основні завдання навчально-виховної роботи на 2017-2018н.р.

Впроваджувати основні стратегії соціалізації особистості у громадянське суспільство(третій етап) .
 Поглибити навчально-виховну роботу з національно-патріотичного виховання дошкільників для формування у них ціннісного ставлення до держави, мови, родини та самого себе.
Розвивати емоційно-ціннісне та відповідальне еколого - економічне ставлення дітей до природного довкілля (сталий розвиток).
Стимулювати творчі здібності дітей засобами мовленнєвого, художньо-естетичного розвитку з використанням елементів інноваційної технології ТРВЗ.

Напрями роботи груп КЗО "ДНЗ №203" ДМР:

Ранній вік – оздоровчий, методика М. Монтессорі;
Дошкільний вік – оздоровчий, ТРВЗ – теорія розвитку винахідницьких завдань.

22 вер. 2017
Пожежна безпека