Навчальний процес

На основі Базового компонента дошкільної освіти та  Освітньої програми виховання і навчання для дітей від 2 до 7 років «Дитина», Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальної суспільно-політичної, соціально-економічної, екологічної ситуації в країні та з метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку у 2020 – 2021 навчальному році пропонуються такі змістові напрями:
  • національно-патріотичне виховання;
  • еколого-економічне виховання;
  • комунікативно-мовленнєвий, інтелектуальний  розвиток дошкільників.

ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ДНЗ
  1. Забезпечення конституційного права кожній дитині на суспільну дошкільну освіту.
  2. Використання здоров’язберігаючих технологій із забезпеченням медико – психолого- педагогічної діяльності.
  3. Диференціація та індивідуалізація навчально-виховного процесу, заснована на врахуванні здібностей дитини.
  4. Пошук ефективних підходів у співпраці із сім’єю.
  5. Виховання національно-патріотичних почуттів у дітей.
  6. Еколого-економічне виховання через пошуково - експериментальну діяльність.

ГОЛОВНА МЕТА
Формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та природних нахилів, забезпечення умов для їх розвитку, самовираження в різних видах діяльності.
Плануючи роботу педагогічного колективу на новий 2018-2019  навчальний рік вважаємо за доцільне визначити такі пріорітети:
  • проводити роботу за  Базовим компонентом дошкільної освіти, за освітньою програмою „ Дитина”  ;
  • систематично проводити педради,виробничі наради, консультації, семінари – практикуми, круглі столи, ділові ігри;
  • систематично підвищувати свій професійний рівень для сприйняття сучасних освітній технологій, комп’ютера;
  • працювати з родиною для успішного патріотичного та трудового виховання дитини;
  • інформувати батьків про особистісні досягнення дітей;
  • інформувати батьків про цікаві навчально – виховні заходи в групах,дошкільному закладі;
  • використовувати в роботі з дітьми, педагогами, батьками мультимедійні засоби інформації, ІКТ -  технології.

ЗАВДАННЯ  НА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

У 2020 – 2021 навчальному  році освітня діяльність педагогів комунального  закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 203» Дніпровської міської ради  спрямована на виконання Конвенції  ООН про права дитини, Закону України  «Про освіту»,  «Дошкільну освіту», «Про мови», «Про захист дитинства», «Про безпеку життєдіяльності дітей дошкільного віку».
  1. Впроваджувати основні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства. (IV етап ).
  2. Поглибити  навчально-виховну роботу  з національно-патріотичного виховання дошкільників для формування у них ціннісного ставлення до країни, мови, родини та самого себе.
  3.  Розвивати емоційно-ціннісне та відповідальне еколого-економічне ставлення дітей до природного довкілля  (сталий розвиток).
  4. Стимулювати творчі здібності дітей засобами мовленнєвого, художньо-естетичного розвитку з використанням елементів інноваційної технології ТРВЗ.

Напрями роботи груп КЗДО  №203 ДМР:

Ранній вік – оздоровчий, методика М. Монтессорі;
Дошкільний вік – оздоровчий, ТРВЗ – теорія розвитку винахідницьких завдань.