В ДНЗ № 203 07.12. 2018р.

було проведено позапланові тренувальні заходи з цивільного захисту з дітьми та працівниками.   Відпрацьовувалися  теоретичні і практичні  дії «Увага всім!».Вихователі провели бесіди з батьками вихованців стосовно правил безпечної поведінки.

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ

Молодий педагог  молодшої групи «Фантазери» Ворона А.О.  16.11.2018р. провела цікаве, сучасне заняття з організації безпеки життєдіяльності дітей «Фіксики поспішають на допомогу». Діти вчилися переходити дорогу по «зебрі», були водіями автомобілів, пішоходами з візочками, орієнтувалися в просторі – і, взагалі, були в захваті від гри та казкових героїв фіксиків.

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ

14.11.2018р. в дошкільному навчальному закладі у старшій групі «Мрійники» було проведено відкритий навчально-виховний захід – заняття з національно-патріотичного та екологічного виховання  «Золота осіння пора». Були проведені інтерактивні ігри, вправи, конкурси, використанні ребуси,  коректурні таблиці Н.Гавриш для закріплення знань дітей з еколого-економічного виховання.  Діти отримали велике задоволення від заняття.

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДІТЕЙ

З 29.10.2018 по 02.11.2018р. в ДНЗ № 203 було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності дітей за тематичними днями:

1 день «Дитина і побут»;

2 день «Дитина і вулиця»;

3 день «Дитина і гра»;

4 день «Дитина і природа»;

5 день «Здоров’я дитини».

Протягом тижня педагоги проводили з дітьми заняття, бесіди, ігри, розваги. З батьками проводили консультації, бесіди про ОБЖД. Було поновлено інформаційно-довідкові куточки для батьків. Вихователі підготували виставки «Безпечне життя малюка» у кожній віковій групі.