Педагогічна рада в ДНЗ

Педагогічна рада в ДНЗ

18.11.2016р. в ДНЗ№203 проведена педагогічна рада

Тема:

«Творчий педагог – творчі діти. Вчимося жити разом»

(Випуск журналу)

Порядок денний:

I. Перевірка виконання рішень попередньої педагогічної ради.

II. Вступне слово головного редактора «Розвиток творчої особистості – пріоритетний напрямок дошкільної освіти». «Вчимося жити разом – дотримання етичних норм і правил діяльності педагогічних працівників під час навчально-виховного процесу». (Завідувач ДНЗ Дзюбан О.В.)

III.  Перша сторінка. «Психолого-педагогічні особливості творчої особистості» (вихователь – методист Якименко Л.М.).

IV.  Друга сторінка. «Яка Ваша думка?» (Завідувач ДНЗ Дзюбан О.В.).

V. Третя сторінка. «Вплив сімейного виховання на розвиток креативності у дітей». (вихователь – методист Якименко Л.М.).

VI. Четверта сторінка. «Кращий досвід педагогів – надбання колективу». (вихователь – методист Якименко Л.М.).

VII. П’ята сторінка. «Ми родом із дитинства». (орієнтовні завдання на виявлення нахилів та здібностей у дітей).

VIII. Шоста сторінка. Обмін думками. (завідувач Дзюбан О.В..).