"Вчимося жити разом"

13 вер. 2016
Проект "Вчимося жити разом"

Відповідно до наказу Міністерства освiти i науки від 11.01.2016 N 5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», що реалізується з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» у партнерстві з Європейським Союзом i Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), у рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» у  Дніпропетровській, Донецькій,  Запорізькій, Луганський, Харківський областях у 2016 році впроваджується проект «Вчимося жити разом» (компонента «Освіта на засадах життєвих навичок»).

У рамках проекту педагогічні працівники ДНЗ№203 створюватимуть сприятливу психологічну атмосферу та розвиватимуть у вихованців життєві навички,які підвищують у дітей стійкість у складних життєвих обставинах.

Проект реалізовуватиметься у двох напрямах — формування у вихованців життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації та надання дітям психологічної допомоги і підтримки в ДНЗ.