Основні завдання

2 вер. 2016
Основні завдання на 2016-2017н.р.

Завдання на 2016–2017 навчальний рік.

У 2016 – 2017 навчальному  році освітня діяльність педагогів дошкільного  навчального закладу № 203 спрямована на виконання Конвенції  ООН про права дитини, Закону України «Про освіту»,  «Про дошкільну освіту», «Про мови», «Про захист дитинства», «Про безпеку життєдіяльності дітей дошкільного віку».

1.     Обласна проблема. Впровадження основних стратегій соціалізації особистості громадянського суспільства (II етап).

2.     Поглибити навчально-виховну роботу з національно-патріотичного виховання дошкільників для формування у них ціннісного ставлення до держави, мови, родини та самого себе.

3.     Розвивати емоційно-ціннісне та відповідальне екологічне ставлення дітей до природного довкілля (сталий розвиток).

4.     Стимулювати творчі здібності дітей засобами мовленнєвого, художньо-естетичного розвитку з використанням елементів інноваційної технології ТРВЗ.