Історія

Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №203 “Орлятко” відкрився і почав функціонувати в 1965 році. Розташований за адресою:
До 1995 року знаходився на балансі Шинного заводу, а з вересня 1995 року переведений у відомство Бабушкінського районного відділу освіти. Функціонувало 6 груп.
В зв’язку зі збільшенням народжуваності, з урахуванням особливостей мікрорайону, запитів батьків в 2006 році відкрили додаткову групу для дітей раннього віку. В 2007 році відкрили додаткову групу для дітей старшого дошкільного віку. В 2008 році була відкрита додаткова група для дітей 3-4 років. В 2010 році завдяки допомозі міського відділу освіти, Бабушкінського районного відділу освіти, допомоги депутата міської ради Сакал О.Л., батьків вихованців була відкрита додаткова група для дітей раннього віку. Станом на 01.09.2017 року в ДНЗ №203 функціонує 10 груп.
З метою досягнення дитиною компетентності, необхідною для її нормального функціонування в довкіллі та забезпечення її гармонійного розвитку в освітній процес включені різні види навчальної діяльності: логіка, навчання елементам петриківського розпису, розвиток особистості дитини на основі впровадження інноваційної методики ТРВЗ.
Плануючи роботу педагогічного колективу на 2020-2021 навчальний рік, вважаємо за доцільне:
- проводити роботу за освітньою програмою розвитку дітей від 2 до 7 років "Дитина";
- систематично проводити педради, виробничі наради, консультації, тренінги;
- систематично підвищувати свій професійний рівень для сприйняття та впровадження в освітній процес сучасних технологій;
- використовувати сучасні методики взаємодії ЗДО і сім’ї з метою надання допомоги батькам у вихованні дітей.