15 листопада 2017 року у дошкільному навчальному закладі пройшов День відкритих дверей для батьків наших вихованців. Вихователі провели цікаві ігри, заняття, розваги. Вихователь середньої групи Постол Н.М. провела заняття з національно-патріотичного виховання «Вийся, віночку, дівоча краса». Вихователь старшої групи Амброзяк Н.С. вчила дітей дружити за програмою «Вчимося жити разом». Вихователь групи раннього віку Борзова Л.В. провела розвиваючу гру з квіточками, прищепочками та кришечками за методикою В.О.Сухомлинського.  Вихователь середньої групи Матвєєва Н.О. знайомила дітей з народними символами «Без верби і калини нема України».