Основні завдання на 2017-2018 навчальний рік

28 серп. 2017
Основні завдання на 2017-2018 навчальний рік

ЗАВДАННЯ  НА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

У 2017 – 2018 навчальному  році освітня діяльність педагогів комунального  закладу  освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№ 203» Дніпровської міської ради  спрямована на виконання Конвенції  ООН про права дитини, Закону України  «Про освіту»,  «Дошкільну освіту», «Про мови», «Про захист дитинства», «Про безпеку життєдіяльності дітей дошкільного віку».

1.     Впроваджувати основні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства. (III етап ).

2.     Поглибити  навчально-виховну роботу  з національно-патріотичного виховання дошкільників для формування у них ціннісного ставлення до країни, мови, родини та самого себе.

3.      Розвивати емоційно-ціннісне та відповідальне еколого-економічне ставлення дітей до природного довкілля  (сталий розвиток).

4.     Стимулювати творчі здібності дітей засобами мовленнєвого, художньо-естетичного розвитку з використанням елементів інноваційної технології ТРВЗ.