"Веселі старти"

26 лип. 2016
" Веселі старти " з елементами футболу в ДНЗ №203

З В І Т

про  проведення районного етапу обласного конкурсу «Веселі старти»

з елементами футболу серед вихованців ДНЗ №203 від 15.07.2016р.

На виконання вимог наказу відділу освіти Шевченківсьої  районної у місті ради від 10.06.2016р. та наказу по ДНЗ №203 № 44 від 24.06.2016р. у дошкільному навчальному закладі було проведено музично-спортивну розвагу «Веселі старти» з елементами футболу з метою активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед дітей дошкільного віку, підвищення інтересу вихованців до занять фізичною культурою і спортом, активізації гри у футбол.

Було проведено інструктаж з відповідальними працівниками та учасниками музично-спортивної розваги «Веселі старти» про дотримання правил техніки безпеки під час проведення змагань.  Призначено відповідальних за безпеку життя та здоров’я дітей наказом по ДНЗ від 24.06.2016р. Зі старшою медичною сестрою Погодіною Т.С. погоджено питання щодо участі вихованців у змаганнях. Забезпечено безпечні умови для проведення змагань на території дошкільного закладу.

Музичний керівник Павлуненко Т.І. підготувала сценарій музично-спортивної розваги «Веселі старти» з елементами футболу, в якому беруть участь дві команди середнього і старшого дошкільного віку: «Веселі огірочки» та «Ну, постривай!» та група підтримки. До розваги було включено спортивне вітання, змагання команд, естафети та ігри  з м’ячем.  (сценарій додається)

Журі у складі: в.о. завідувача Павлуненко Т.І., вихователя-методиста Якименко Л.М,, старшої медичної сестри Погодіної Т.С. відзначили активність дітей, радість та задоволення від розваги і присудили всім учасникам змагань перемогу.

15.07.2016р.

В.о. завідувача ДНЗ № 203                                      Т.І.Павлуненко